Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piotr Kowalczyk - biznesmen z dobrymi kontaktami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 grudnia 2019 r. o 11:57 Powrót do artykułu
Człowiek całe źycie zapierd.... i nie widział bańki a złodzieje za 1 strzałem taką kasę tulą. Kogo Wy bronicie? Taki czysty kryształ. Tylko się nie rozpłaczcie. A ten mieszkaniec co go broni to się ośmiesza. Jaką winę trzeba udowodnić. Podpisywał to powinien wiedzieć co podpisuje. Cała klika obsadzona stanowiskami w Urzędzie to jest fer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczynam się zastanawiać czy to Kowalczyka aresztowali czy może jednak prezydenta Żuka? Te artykuły na DW są co najmniej dziwne i "coś" sugerujące, choć nie do końca wiadomo co. W każdym bądź razie z rzetelnością dziennikarską ma to niewiele wspólnego. Bardziej przypomina to jakąś propagandową pisowską gazetkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Banaś siedzi w domu i się śmieje z tego że CBA urządza polowanie na jakieś płotki z opozycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Banaś siedzi w domu i się śmieje z tego że CBA urządza polowanie na jakieś płotki z opozycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Banaś siedzi w domu i się śmieje z tego że CBA urządza polowanie na jakieś płotki z opozycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czegoś tutaj nie rozumiem, Kaczyński może żądać łapówki a inni nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czegoś tutaj nie rozumiem, Kaczyński może żądać łapówki a inni nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czegoś tutaj nie rozumiem, Kaczyński może żądać łapówki a inni nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czegoś tutaj nie rozumiem, Kaczyński może żądać łapówki a inni nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czegoś tutaj nie rozumiem, Kaczyński może żądać łapówki a inni nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czegoś tutaj nie rozumiem, Kaczyński może żądać łapówki a inni nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałbym niezły ubaw, jeśli w sądzie okazałoby się, że jednak to nie była żadna łapówka a jedynie zapłata za usługę którą proponowała jego firma i była to jedynie kolejna nieudana prowokacja CBA. Z samych odszkodowań od osób zamieszczających oczerniające i zniesławiające wpisy w internecie zarobiłby więcej niż wszystkie jego firmy razem wzięte przez następne 20 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolli jeden, który nie ma odwagi się podpisać może wystarczy raz napisać te twoje wypociny. Jakiej łapówki Kaczyński żądał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różnica polega na tym, że w pisie nie obowiązuje prawo omerty, a przynajmniej nie do tego stopnia co w po, gdzie jak dowiedzieliśmy się od gnojmana, jest to w zasadzie część niepisanego statutu tej organizacji. Przykłady: misiewicz, banaś - narozrabiali i ponoszą tego skutki. Zobaczymy, czy członkowie dewelo-komitetu KZ będą urządzać pielgrzymki do aresztu z paczkami świątecznymi dla męczennika dewelo-rozwoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Banaś siedzi w domu i się śmieje z tego że CBA urządza polowanie na jakieś płotki z opozycji.
 Banaś dla opozycji teraz już jest cacy, bo udało się to sklocic z Pisem. Podobnie było z sędzia Juszczyszynem kiedyś TVN przygotował o nim reportaż jak to wyprzedal za bezcen majątek jakiegoś rolnika z Mławy, a teraz  dla nich symbol wolności i demokracji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat pozyskał, jeśli siebie samego zatraci lub szkodę poniesie? " - Ewangelia Łukasza 9:25 Biblia Warszawska __________ GOOGLE : "koniec entropii wspaniała wiadomość dla chrześcijan" ________ "jedni coraz bliżej końca drudzy bliżej wieczności blogspot"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za jaja i na latarnię!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara MUSTafa, w mordę jeża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba KOntaktami. Hehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak rozumiem ratusz wypłaca spółce Kowalczyka za promocję a Kowalczyk wpłaca na kampanię prezydenta...Perpetum mobile! Można? Można!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...